İrlanda’dan Türk Öğrencilere Sınırsız Oturum Müjdesi !

İrlanda’dan Türk Öğrencilere Sınırsız Oturum Müjdesi !

İngilizce’nin önemini konuşmaya gerek var mı? Gelişen teknoloji İngilizce konuşma zorunluluğunu maksimum seviyeye çıkarmışken.

Direkt konuya girmek istiyorum.

Zaten bugüne kadar İngilizce öğrenmek için yeteri kadar zaman harcadık.

  1. sınıftan üniversiteyi bitirene kadar aldığımız her derste,

İngilizce kurslarında,

Evden yatarak öğrenmeceli programlarda (online),

Hatta arkadaş edinme uygulamarında…

Buna bir son verme zamanı! İrlanda’da öyle bir program var ki. Sadece İngilizce öğrenme problemini çözmüyor. İrlanda’da yaşama hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Program öncelikle 2 yıl boyunca İrlanda’da yaşamanızı sağlıyor. Devamında da İrlanda’da yaşayabileceğiniz vize seçenekler bulunuyor.

Buraya dikkat: Sadece Türk vatandaşlarına özel!

Ülkemizde en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan yabancı dil pratiği nedeniyle her yıl ortalama 105.000 öğrenci yurtdışı eğitim için dünyanın farklı ülkelerine gidiyor. İrlanda son dönemde yıldızı parlayan bir ülke. Sebebi ise Work And Study programı. İrlanda work and study programı kapsamında dil eğitimi alırken bir yandan da çalışma izniniz oluyor. Çalışma izni ‘’ben nasıl yurt dışına giderim’’ sorusunu ortadan kaldırıyor.

Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiniz ancak hala nereye gitmek istediğinizi bilmiyorsanız size klasiklerin çok ötesinde bir teklifimiz var.

İrlanda Work and Study Nedir?

Work and Study, İrlanda’da dil eğitiminizi çalışma iznine çeviren bir programdır. İrlanda Hükümeti, dil eğitimi için ülkeye giden öğrencilere yasal olarak çalışma hakkı tanıyor. Bu durumun gerçekleşmesi için; en az 25 haftalık ve haftalık en az 15 saatlik ders içeriği olan bir kursa kaydolunmalıdır.

Bu program size toplamda 8 ay oturum izni veriyor.

Yeter mi?

Tabi ki yetmez!

O zaman bomba şimdi patlıyor.

Türkiye’ye dönmenize gerek yok

Programı 2 kere daha aynı süreyle uzatıp 2 seneye kadar İrlanda’da yaşayabiliyorsunuz. Hem de Türkiye’ye dönmenize gerek yok. Yani bu programı İrlanda’dan uzatabilirsiniz.

İrlanda’da Work and Study Programının Avantajları!

  • İrlanda’da 25 haftalık dil okulu programına kayıt olduğunuz takdirde, size çalışma izni sağlanmaktadır.
  • İrlanda’da saatlik asgari ücret 11.00€’dur.

Kısaca bir hesaplama yaparsak, haftada 45 saat çalışan bir öğrenci 495 Euro kazanıyor. Ayda 1980 Euro! Öğrencilerin yaşam masraflarının ortalama 1000 Euro olduğu İrlanda’da geri kalan zaman ve parayı nasıl kullanacağınız sizin tercihiniz.

  • Ayrıca İrlanda’da dil okuluna tek bir başlama tarihi yok! istediğiniz pazartesi başlayabilirsiniz. Dil okullarında sürekli öğrenci döngüsü olduğundan yıl içinde her Pazartesi yeni kayıtlar alınmaktadır. Size hangi Pazartesi uygun ise o tarihte başlayabilirsiniz.

İrlanda work and study detayları için linke tıklaman yeterli.

İrlanda dil okulu ücretleri nasıl?

İrlanda okul ücretleri, öğrencilerin gidecekleri süreye ve seçtikleri okula göre değişir. 25 haftalık work & study programlarının eğitim fiyatları ortalama 2300 EUR' dan başlamaktadır. Okulların güncel promosyonlarını ve fiyatlarını Lemon Academy ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

En iyi fiyat garantisi Lemon Academy’de.

İrlanda‘ya en çok öğrenci getiren Türk danışmanlık firması Lemon Academy‘den en iyi fiyat garantisi!

İngiliz bir eğitim danışmanlık firması olan Lemon Academy yurtdışı eğitim danışmanlığı için en çok tercih edilen danışmanlık firması. Türkiye’den her yıl 750 öğrenci Lemon Academy sayesinde İrlanda’da dil eğitimi ve üniversite eğitimine katılıyor.

İrlanda’da Eğitime Nasıl Başvuru yapabilirim?

İlk önce çalışarak ayda 2.000 EURO para kazanabileceğiniz İrlanda Dil Okulu fiyatları hakkında detaylı bilgi almaya ne dersiniz? Linke tıklaman yeterli.

gunluk-ustogrenci-isleri
İrlanda’dan Türk Öğrencilere Sınırsız Oturum Müjdesi