ALES sonuçları açıklama tarihinde değişiklik !!!

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 16 Eylülde açıklanması planlanan ALES sonuçlarının daha erken açıklanacağını duyurdu.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 16 Eylülde açıklanması planlanan ALES sonuçlarının daha erken açıklanacağını duyurdu.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 16 Eylülde açıklanması planlanan ALES sonuçlarının 07 Eylül'de açıklanacağını duyurdu.

ÖSYM Başkanı Halis Aygün twitter'dan yaptığı paylaşımda; '16 Ağustos tarihinde uygulayacağımız ALES'e girecek adaylarımızın lisansüstü başvurularını yapabilmelerine imkan tanımak için, daha önce takvimimizde 16 Eylül olarak açıkladığımız ALES sonuç açıklama tarihi 7 Eylül olarak güncellenmiştir. Adaylarımız için hayırlı olmasını dilerim.' ifadelerini kullandı.

16 Ağustos tarihinde uygulayacağımız ALES'e girecek adaylarımızın lisansüstü başvurularını yapabilmelerine imkan tanımak için, daha önce takvimimizde 16 Eylül olarak açıkladığımız ALES sonuç açıklama tarihi 7 Eylül olarak güncellenmiştir. Adaylarımız için hayırlı olmasını dilerim

Prof.Dr.Halis AYGÜN (@halis_aygun) July 13, 2020
gunluk-ustsinavlar
ALES, sonuçları ,açıklama ,tarihinde, değişiklik !!!,ÖSYM,ÖSYM Başkanı, Prof. Dr. Halis Aygün