Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım Nihai Değerlendirme Sonuçları Yayınlandı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim elemanı alım nihai değerlendirme sonuçları yayınlandı.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim elemanı alım nihai değerlendirme sonuçları yayınlandı.

31 Aralık 2018 tarihli ve 30642 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” ilgili maddelerine göre aşağıda Nihai Değerlendirme Sonuçları ilan edilen öğretim elemanı karolarına atanmaya hak kazanan adaylarımızın “persdb.isparta.edu.tr” internet adresinde “DÖKÜMAN ARŞİVİ” bölümünde “Kullanılan Formlar (Akademik)”da bulunan “Öğretim Görevlisi / Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atanma Dilekçesini” ekleriyle birlikte atanmaya hak kazandığı Meslek Yüksekokuluna 15 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar teslim etmesi gerekmektedir.

Atanmaya hak kazanılan kadronun bulunduğu Meslek Yüksekokuluna zamanında yapılmayan başvurular ile eksik bilgi ve belgeyle veya gerçeğe aykırı belgelerle yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.

İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Finans Bankacılık Ve Sigortacılık Bölüm Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Atabey Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü  Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Muhasebe ve Vergi Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri (Aşçılık) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri(Turizm ve Otel İşletmeciliği) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Gelendost Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Gıda İşleme Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Gelendost Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Finans-Bankacılık ve Sigortacılık  Bölümü ) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Isparta Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Otel, Lokanta Ve İkram Hizmetleri (Aşçılık) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Senirkent Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, İnşaat Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Sütçüler Prof.Dr. Hasan Gürbüz Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Ormancılık Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Şarkikaraağaç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Veterinerlik Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Elektronik Ve Otomasyon Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız. 

Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Grafik Tasarım Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri (Aşçılık16) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı  için tıklayınız.

Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri (Aşçılık17) Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı   tıklayınız.

Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, İnşaat Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.

Yenişarbademli Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, Ormancılık Bölüm Nihai Değerlendirme Sonuç Tutanağı için tıklayınız.